دیدار رایزن بازرگانی ایران در عراق با رئیس و دبیرکل اتاق بازرگانی ایران و عراق

ابراهیم محمدرضازاده رایزن بازرگانی ایران در عراق ، در محل اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق در تهران ، با رئیس و دبیرکل اتاق مشترک دیدار کرد .
در این دیدار که به مناسبت معارفه مهدی کرمی پورمقدم ، دبیرکل جدید اتاق بازرگانی ایران و عراق با رایزن بازرگانی ایران در عراق و درحضور دکتر یحیی آل اسحق ، رئیس اتاق مشترک برگزار شد ، طرفین به بحث و بررسی پیرامون مسائل مختلف بازرگانی بین دو کشور پرداختند .

 

در این نشست ، رضازاده رایزن بازرگانی ایران در عراق ، با ارائه شرح مختصری از اوضاع اقتصادی و تجاری عراق ، مسؤولین اجرایی اتاق مشترک را در جریان آخرین آمار و اطلاعات قرارداد .
در ادامه ، دکتر آل اسحق ، رئیس اتاق بازرگانی ایران و عراق ، با اشاره به جایگاه ویژه و استراتژیک عراق ، به شرح و تبیین اهمیت توسعه مناسبات اقتصادی فیمابین دو کشور پرداخت و بر تقویت ارتباطات کاری فیمابین اتاق مشترک بازرگانی و رایزنی بازرگانی ایران در عراق تأکید کرد .

 

همچنین ، مهدی کرمی پور مقدم ، دبیرکل اتاق بازرگانی ایران و عراق ضمن توضیحات مختصری از برنامه های کاری اتاق مشترک به عزم خود برای بهره گیری بیشتر از ظرفیت های رایزنی بازرگانی ایران در عراق و تقویت همکاری فیمابین تأکید کرد .
در پایان این دیدار توافقاتی جهت همکاری منجمله مشارکت در تبادل هیأت های تجاری و برگزاری همایش و تبادل آمار و اخبار و اطلاعات صورت گرفت و مقرر شد جلسات ادواری در تهران و بغداد برگزار شود .

 

پست های مرتبط ...

0 دیدگاه در “دیدار رایزن بازرگانی ایران در عراق با رئیس و دبیرکل اتاق بازرگانی ایران و عراق”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *