همکاری شبکه جهانی سحر واتاق مشترک بازرگانی ایران وعراق

مهدی کرمی پور مقدم ، دبیرکل اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق با ابوالفضل آشوری ، قائم مقام شبکه جهانی سحر دیدار و در خصوص راهکاری توسعه همکاری های دوجانبه به بحث و گفتگو پرداختند .
در این جلسه که در محل شبکه جهانی سحر وابسته به معاونت برون مرزی صداوسیمای جهوری اسلامی ایران برگزار شد ، احمد خورشیدی مشاور رسانه ای اتاق مشترک و سیامک کاکایی مدیر رادیو تلویزیون کردی ، حسین محمودی مدیر ارتباطات و همکاری های بین الملل ، منصور زمانی و حامدی از مدیران شبکه سحر نیز حضور داشتند و محورهای مورد علاقه همکاری رسانه ای میان اتاق مشترک و شبکه سحر مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

در ابتدای این جلسه آشوری قائم مقام شبکه به معرفی و ماموریت های شبکه سحر پرداخت و سپس آمادگی آن را برای پوشش فعالیت های اتاق و تجار و بازرگانان ایرانی در عراق و بویژه منطقه اقلیم کردستان و نیز پخش تیزر، کلیپ و آگهی های بازرگانی تجار ایرانی و عراقی از کانال کردی شبکه اعلام کرد.

در ادامه نیز کاکایی مدیر کانال کردی ضمن اشاره به استقبال مخاطبان کرد از برنامه های کانال کردی و فراهم بودن زمینه های افزایش همکاری ها در زمینه تقویت حضور جمهوری اسلامی ایران در منطقه و کشور عراق، از تبادل نظر با مسئولین و کارشناسان و تجار عضو اتاق ایران و عراق و بهره گیری از نظرات آنان در برنامه های تولیدی استقبال کرد.

کرمی پور دبیرکل اتاق بازرگانی ایران و عراق نیز با اشاره به اینکه هم اکنون نزدیک به چهارصد تاجر و بازرگان فعال در اتاق عضو هستند، بر گسترش همکاری ها با شبکه سحر تاکید کرد. وی زمینه های همکاری اتاق با شبکه جهانی سحر را در سه حوزه تهیه و تولید برنامه ؛ پوشش اخبار اقتصادی روز کردستان و عراق ؛ و پخش آگهی های بازرگانی از شرکت های ایرانی و عراقی اعلام نمود.
پوشش خبری و تولید برنامه از همایش ها و رویدادهای اتاق مشترک ؛ معرفی کارشناسان اقتصادی توسط اتاق برای شرکت در برنامه های کانال کردی شبکه ؛ جذب و معرفی شرکت ها و بازرگانان ایرانی و عراقی برای تولید و پخش تیزر یا اقلام تبلیغی در شبکه سحر با لحاظ تخفیفات ویژه و همکاری کانال کردی در تهیه و انتشار کتاب زرد اتاق مشترک از جمله توافقات صورت گرفته در این جلسه بود .

در پایان این دیدار میهمانان ، طی بازدیدی از استودیوی کانال کردی شبکه سحر از نزدیک در جریان چگونگی تهیه و پخش برنامه های این شبکه قرار گرفتند .

 

برچسب ها :

پست های مرتبط ...

0 دیدگاه در “همکاری شبکه جهانی سحر واتاق مشترک بازرگانی ایران وعراق”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *