سرکنسول ایران دربصره :نمایشگاه توانمندی های زن عراقی در ایران نیز برگزار می شود

حسین سیاهپوش در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: روابط ایران و عراق در مسائل اقتصادی، سیاسی و فرهنگی مانند دو خانواده است و رویدادهای مشترک بین این دو خانواده یقینا برای هر دو طرف جذاب و مورد استقبال است.
وی با بیان اینکه نمایشگاه توانمندی های زنان خوزستان در عراق در راستای توسعه روابط دوجانبه در بعد هنر زنان خوزستان بود، افزود: تلاش می کنیم نمایشگاه بعدی را در استان خوزستان با شرکت زنان عراقی برگزار کنیم.
سیاهپوش گفت: در این نمایشگاه ها در نظر داریم که با منسوجات و صنایع دستی زنان ایرانی، هنر و سلیقه زن ایرانی را معرفی کنیم.
سرکنسول ایران در بصره ادامه داد: سلیقه زن ایرانی در تاریخ معروف است و می خواهیم با تبادل فرهنگی از مهارت زن ایرانی استفاده کنیم.
وی با تاکید بر اینکه هدف ما ایجاد ارتباطات تجاری و اقتصادی بین دو کشور است، بیان کرد: در کشور ما در هر یک از استان های خوزستان، اصفهان، تبریز و سایر استان ها هنرهای ارزنده ای از زنان ایرانی وجود دارد و هر استان به هنری معروف است برگزاری این گونه رویدادهای فرهنگی به شناساندن این هنرها به کل جهان کمک می کند.
نمایشگاه توانمندی های زن خوزستانی در عراق ۲۴ تا ۲۸ آذر ماه به همت اتاق بازرگانی اهواز در مرکز خرید بصره تایمز عراق برگزار شد.

برچسب ها :

پست های مرتبط ...

با عرض پوزش ، امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد