توانایی برگزاری نمایشگاه فصلی توانمندی بانوان خوزستانی را درعراق داریم

به گزارش هدانا به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اهواز ، شهلا عموری در حاشیه برپایی نمایشگاه توانمندی های بانوان خوزستان در بصره، در دیدار با کنسول ایران در عراق، اظهار کرد: در این نمایشگاه تعدادی از بانوان که از طراحان برتر کشور و فعالان اقتصادی هستند، حضور دارند.
وی با بیان اینکه این نخستین نمایشگاه زنان ایران در عراق بود که ممکن است کاستی های هم داشته باشد،افزود: در این نمایشگاه سعی شده از کالاهای برند استفاده شود و افراد شرکت کننده نیز کسانی هستند که بتوانند با طرف عراقی ارتباط برقرار کنند.
عموری گفت: نمایشگاه توانمندی های بانوان خوزستان در بصره با سه هدف فروش، شناخت کالای ایرانی، آموزش و ایجاد صلح و انجام امور خیریه در کل جهان برگزار شد.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز ادامه داد: می خواهیم سایر مردم جهان بدانند که زنان ما خواهان صلح هستند.
وی با بیان اینکه زنان شرکت کننده با حجاب کامل در این نمایشگاه شرکت کرده بودند اظهارکرد: هدف این بود تا به این ترتیب فرهنگ خود را به کشورهای اسلامی دیگر منتقل کنیم.
وی گفت: کشور عراق از همه کشورهای دیگر واردات دارد که با توجه به همسایگی و نزدیکی فرهنگی ما با عراق انتظار داریم تا حضور پررنگ تری در این کشور داشته باشیم.
عموری بیان کرد: از اتاق های بابل ، میسان و ناصریه عراق نیز دعوت کردند که این نمایشگاه را در استان های دیگر عراق هم داشته باشیم.
نمایشگاه بانوان کارآفرین با حضور زنان کارآفرین خوزستان از روز ۲۵ تا ۲۸ آذر در بصره کشور عراق برپا شده است.
در حاشیه این نمایشگاه برخی طراحان لباس از ایران نیز نمایش زنده مد و لباس را در هتل شرایتون بصره برگزار کردند.

برچسب ها :

پست های مرتبط ...

با عرض پوزش ، امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد