403081_926

شبکه جهانی الکوثر با ارسال نامه ای به این اتاق نوشت:

شبکه جهانی الکوثر اولین شبکه تلویزیونی عربی جمهوری اسلامی ایران است که در دهه فجر سال ۱۳۸۴ و همزمان با عیدغدیر خم افتتاح شد.

شبکه الکوثر ، شبکه ای عمومی است با رویکرد معارفی که با پخش برنامه های متنوع سیاسی، خبری ،اجتماعی، فیلم ، سریال ، مستند ، کودک و نوجوان توانسته است مورد اقبال سلیقه های مختلف در جهان عرب قرار  گیرد.

در جدیدترین نظرسنجی ها در لبنان و عراق ، شبکه الکوثر در میان شبکه های متعدد، رتبه اول را در نشر فرهنگ اهل بیت (ع) و سبک زندگی کسب کرده است.

حضور در ماهواره های هاتبرد ، بدر ۵ و ۶ و آتلانتیک برد ۷ ( مدار نایل ست) باعث شده تا  بیش از ۴۰۰ میلیون مخاطبان شبکه در خاورمیانه، اروپا و شمال آفریقا بتوانند از برنامه های متنوع الکوثر برخوردار شوند.

همچنین این شبکه بر روی سیستم دیجیتال داخل کشور نیز با کیفیتی برتر قابل دریافت می باشد.

سایت شبکه الکوثر با رویکردی جدید به سایتی کاملا مدیا تبدیل شده است به گونه ای که مخاطبان می توانند برنامه های شبکه را از این طریق با کیفیت مطلوب مشاهده نمایند.

تخفیف های شبکه الکوثر در قبال اعضای محترم اتاق

شبکه جهانی الکوثر متعهد می شود تا در ارائه تسهیلات ویژه برای اجرا در مدت زمان مشخص فقط به اعضای اتاق مشترک ایران و عراق اقدام کند.

این تسهیلات شامل موارد ذیل می باشد:

  • تخفیف ۳۰ درصدی در تعرفه مصوب شبکه برای اعضای اتاق به مدت شش ماه اول سال ۹۶٫
  • اضافه پخش رایگان به میزان ۵۰ درصد تعرفه مصوب شبکه برای اعضای اتاق به مدت شش ماه اول سال ۹۶٫
  • تولید تیزر آرم اگهی، موشن گرافی و سایر اقلام تبلیغاتی با رعایت مقررات سازمان صداو سیما و پخش برونمرزی برای پخش در شبکه جهانی الکوثر با احتساب تخفیف ۳۰ درصدی نسبت به قیمت رایج در بازار فقط برای اعضای معرفی شده توسط اتاق مشترک بازرگانی.
  • چنانچه تبلیغات عضوی از اتاق به شبکه جهانی الکوثر واگذار شود، اگر آن شرکت همایشی در ایران یا عراق داشته باشد پخش گزارش خبری آن از شبکه جهانی الکوثر رایگان خواهد بود و در صورت برگزاری در تهران ضبط و پخش آن رایگان خواهد بود.

 

اعضای محترم اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق می توانند با دریافت معرفی نامه از این اتاق از تسهیلات و تخفیفات فوق الذکر شبکه جهانی الکوثر بهره مند گردند.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۳۱-۸۸۳۸۱۳۲۹-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

پست های مرتبط ...

با عرض پوزش ، امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد