قیمت سفر به عتبات کاهش یافت

6285135_462

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: اعزام زائران ویژه ماه مبارک رمضان از روز گذشته آغاز شده و تا پایان نیمه اول این ماه ۴۰ کاروان یعنی حدود ۲ هزار زائر به عتبات اعزام می‌شوند.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محسن نظافتی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت اظهار داشت: از دیروز اعزام زائران ویژه ماه مبارک رمضان آغاز شده است، البته اعزام‌ها تا نیمه اول این ماه به دلیل تعطیلی هتل‌ها به خاطر بازسازی و تعمیرات به صورت بسیار محدود انجام می‌شود.
 
وی ادامه داد: تا نیمه اول ماه مبارک رمضان تنها ۲ هزار زائر در قالب ۴۰ کاروان به عراق اعزام می‌شوند و دلیل آن هم تعطیلی حدود ۷۰ درصد هتل‌های طرف قراداد با ایران تا نیمه اول ماه مبارک رمضان است؛ البته در نیمه دوم این ماه اعزام‌ها به روزانه اعزام ۴۰ کاروان و در کل حدود ۲۳ هزار نفر افزایش خواهد داشت.
 
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت درباره استقبال زائران در نیمه دوم ماه مبارک رمضان بیان داشت: این مسئله به دلیل وجود لیالی قدر و سایر مناسبت‌های ماه مبارک رمضان است.
 
نظافتی بیان داشت: در ماه مبارک رمضان بسته‌های یک هفته ای، ۱۰ روزه، ۱۲ روزه و ۱۵ روزه برای اعزام زائران داریم و امسال اکثر زائران اعزام‌های یک هفته‌ای را انتخاب کرده اند؛ البته قیمت سفرهای یک هفته‌ای نسبت به سال گذشته ۲۵ تا ۴۰ درصد کاهش داشته است.
 

پست های مرتبط ...

با عرض پوزش ، امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد