هیأت تجاری اتاق مشترک ایران و عراق به نجف و کربلا می‌رود + تکمیلی

IMG14392207

اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق با هدف معرفی توانمندی‌های تولیدی، صنعتی و صادراتی کشورمان و انجام مذاکرات با مسئولین دولت و تجار عراقی از ۲۷ تا ۳۰ تیرماه هیاتی تجاری به کربلا اعزام می‌کند..

به نقل از پایگاه خبری اتاق ایران، اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق با هدف معرفی توانمندی‌های تولیدی، صنعتی و صادراتی کشورمان و انجام مذاکرات با مسئولین دولت و تجار عراقی از ۲۷ تا ۳۰ تیرماه هیاتی تجاری به کربلا اعزام می‌کند.

هیات اتاق ایران و عراق همچنین در همایش فرصت‌های تجاری جمهوری اسلامی ایران در کربلا در محل کنسولگری ایران در این شهر و نمایشگاه جانبی آن شرکت‌خواهد کرد. اعضای این هیات سپس با اعضای اتاق بازرگانی نجف نیز دیدار و مذاکره خواهند داشت.

طبق اعلام امور بین‌الملل اتاق ایران، علاقه مندان به حضور در این هیات می توانند مراتب آمادگی خود را حداکثر تا روز ۳۰ خرداد ماه، به دبیرخانه اتاق مشترک از طریق شماره فکس ۸۸۸۱۴۱۸۰-۰۲۱ و یا آدرس ایمیل iraniraq@gmail.com اعلام و یا با شماره های ۳۱-۸۸۳۸۱۳۲۹ تماس حاصل کنند.

هزینه حضور در هیات بابت نمایشگاه جانبی، هتل، بلیط هواپیما (رفت و برگشت)، ترانسفر، راهنما و مترجم، ویزا و سایر هزینه ها علی الحساب برای هر نفر مبلغ ۲۵میلیون ریال است.

تکمیلی:

در جلسه دبیرکل اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق و مسئولان ستاد عراق وزارت امور خارجه و کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلا مقرر گردید همایش تجاری کربلا و نجف دهم مرداد ماه سال جاری برگزار گردد.

پست های مرتبط ...

با عرض پوزش ، امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد